Krav Maga dla Dorosłych

ZAJĘCIA SAMOOBRONY DLA DOROSŁYCH

Sekcja  Dorosłych 15 lat +

Dlaczego Krav Maga jest dobrym wyborem jeśli chodzi o samoobronę dla dorosłych

KRAV MAGA cywilna jest systemem hybrydowym przeznaczonym dla każdego, kto chce w krótkim czasie nauczyć się skutecznej samoobrony. Dobór technik oraz taktyk opracowany został w taki sposób, aby wykształtować w Tobie naturalne odruchy obronne pozwalające w jak najkrótszym czasie zakończyć walkę.

Nauczysz się takich technik samoobrony jak uderzania rękoma, nogami, głową, kolanem, łokciem, stosować dźwignie, rzuty, a także walki w parterze.

Trenujesz zawsze na podstawie symulacji realnych scenariuszy zagrożenia jak np. ulica, droga do domu, czy zatłoczone centrum handlowe albo dyskoteka. Dzięki takim scenariuszom nauczysz się jak postępować w realnych sytuacjach stanowiących zagrożenie.

Dzięki naszym treningom Krav Maga poprawisz swoją kondycję, wzmocnisz ciało, zredukujesz stres. Będziesz także wiedzieć jak reagować, a przede wszystkim unikać i zapobiegać sytuacji, które mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia Twojego i Twoich bliskich.

Krav Maga jest to system stworzony dosłownie dla każdego. Kondycja, płeć, waga, wiek czy różne ograniczenia nie mają wpływu na skuteczność samoobrony w tym systemie.

UCZYMY ASERTYWNOŚCI,
NIE AGRESJI!

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA TRENIENGACH KRAV MAGA​

Pierwsza zasada Krav Maga mówi:

„Unikaj miejsc i sytuacji niebezpiecznych”

Obserwacja i świadomość możliwego zagrożenia pozwala go uniknąć i zminimalizować jego ewentualne skutki. Jest to element, na który kładziemy duży nacisk podczas naszych treningów.

Jednak dobrze wiemy, że zdarzają się sytuacjie, w których uniknięcie konfrontacji staje się niemożliwe.

Dlatego jeszcze większy nacisk kładziemy na to, jak w takich sytuacjach skutecznie obronić siebie i bliskich. Podczas treningów nauczysz się następujących technik obrony: 

CO ZYSKASZ DZIĘKI ZAJĘCIOM KRAV MAGA​

Bezpieczeństwo

Nauczysz się jak skutecznie bronić życia i zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Bezpośrednio przełoży się to też na większą pewność siebie oraz Twoją asertywność.

Kondycja

Elementem każdego treningu są ćwiczenia ogólnorozwojowe, które poprawią Twoją kondycję, jak i budowę ciała. Nasze treningi są też dobrym sposobem na spalenie sporej ilości kalorii.

Więcej energii

Regularne treningi zmniejszają poziom stresu oraz pozwalają na lepsze dotlenienie organizmu. Pozwoli to na lepszy wypoczynek, a także większą ilość energii każdego dnia.

Dołącz do KRAVWAWA

Zajęcia Krav Maga dla Dorosłych odbywają się 2 razy w tygodniu

Grupa Początkująca i Kadet ( 15lat +) 
poniedziałki godz. 20:15-21:45 i środy godz. 20:15-21:45

Grupa Zaawansowana
wtorki i czwartki godz. 20:15 – 21:45

KRAVWAWA DOŁĄCZ DO NAS

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI​

TAK! Pierwszy trening jest BEZPŁATNY! Możesz przyjść, zobaczyć jak wyglądają nasze treningi Krav Maga i bez żadnych zobowiązań podjąć decyzję czy to jest to, czego szukasz.

Wystarczy się z nami skontaktować przez kliknięcie TUTAJ lub przechodząc do zakładki KONTAKT

Na pierwszy trening wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój na zmianę do ćwiczeń, butelkę wody, zmienne obuwie na płaskiej i niebrudzącej podeszwie oraz dobry humor  🙂

TAK! System Krav Maga został tak opracowany, aby dawać efekty niezależnie od płci, wieku, wagi czy różnych ograniczeń. Przyjdź na Twój pierwszy BEZPŁATNY trening i sprawdź na własnej skórze!

Jeżeli masz ukończone 16 lat, ale nie jesteś osobą pełnoletnią, wymagane jest przyniesienie na trening zgody od rodziców lub opiekunów prawnych. Zgodę taką można wypełnić bezpośrednio na pierwszym treningu.

Oczywiście, że tak! Tempo i poziom naszych treningów są dla osób początkujących nie tylko z Krav Magą, ale też początkujących z szeroko rozumianymi aktywnościami fizycznymi. Treningi zawierają elementy ogólnorozwojowe, dzięki czemu poprawisz swoją kondycję.

NIE! Pamiętaj, że wiek to tylko cyfry. Podczas treningu dostosowujesz intensywność do swoich możliwości. Zaufaj nam! Już po pierwszym miesiącu zobaczysz zmiany na plus  

Tak, jest grupa zaawansowana. Przejście do tej grupy wiąże się ze spełnieniem pewnych wymagań zarówno kondycyjnych, jak i technicznych. Dla studentów, którzy osiągną odpowiedni poziom, jest możliwość przejścia do grupy zaawansowanej.

Shopping Cart