Krav Maga dla Dzieci

ZAJĘCIA SAMOOBRONY DLA DZIECI

Sekcja Junior 7 – 10 lat

DLACZEGO KRAV MAGA JEST DOBRYM WYBOREM JEŚLI CHODZI O SAMOOBRONĘ DLA DZIECI

Program zajęć KRAV MAGA dla dzieci uczy samoobrony poprzez zabawę i gry ruchowe wprowadzając odpowiednie nawyki w zachowanie dziecka. Jest to świetny sposób na dodatkowe zajęcia pozaszkolne. Zajęcia są dostosowana do wieku, cech fizycznych oraz psychicznych dziecka.

Dzieci podczas zajęć KravMaga poznają zasady bezpieczeństwa dostosowane do ich możliwości. Uczą się rozpoznawać potencjalne zagrożenie, jak go unikać bądź co robić w sytuacji zagrożenia.

Podczas zajęć dzieci uczą się podstaw bezpieczeństwa, czyli jak reagować w sytuacjach np. nagabywania przez osoby nieznajome, prób schwytania przez dorosłych czy nękania ze strony rówieśników i starszych.

Zajęcia Krav Maga uczą jak nie stać się ofiarą ze strony innych dzieci poprzez nękanie, prześladowanie czy głupie zabawy.

Dzieci dzięki zajęciom Krav Maga uczą się takich wzorców zachowań jak asertywność, dyscyplina, współpraca, łagodzenie konfliktów czy szacunek do siebie i innych osób.

Szczegółowo są omawiane możliwe reakcje w danym scenariuszu zarówno z ich strony, jak i strony agresora. Ćwiczone w formie gier i zabaw są wszystkie adekwatne reakcje występujące w danym scenariuszu.

Krav Maga Kids sprawia, że dziecko staje się bardziej świadome możliwych zagrożeń i uczy się skutecznych reakcji na takie zagrożenia. Dodatkowo zwiększa się jego poczucie pewności siebie oraz samoocena.


UCZYMY ASERTYWNOŚCI,
NIE AGRESJI!

KRAV MAGA DLA DOROSŁYCH

CZEGO DZIECI UCZĄ SIĘ NA TRENINGACH KRAV MAGA

Pierwsza zasada Krav Maga mówi:

„Unikaj miejsc i sytuacji niebezpiecznych”

Obserwacja i świadomość możliwego zagrożenia pozwala go uniknąć i zminimalizować jego ewentualne skutki. Jest to element, na który kładziemy duży nacisk podczas naszych treningów.

Jednak dobrze wiemy, zdarzają się sytuacje, w których uniknięcie konfrontacji staje się niemożliwe, w szczególności wśród dzieci w wieku szkoły podstawowej.

Podczas treningów uczymy dzieci następujących elementów:

CO ZYSKASZ DZIĘKI ZAJĘCIOM KRAV MAGA​

Bezpieczeństwo

Uczymy jak skutecznie bronić życia i zdrowia oraz jak unikać sytuacji, które takie zagrożenie mogą tworzyć. Takie podejście przełoży się na większy spokój opiekunów oraz realne bezpieczeństwo dziecka.

Kondycja

Elementem każdego treningu są ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe, które poprawią kondycję dziecka, oraz wspomogą prawidłowy rozwój fizyczny. Nasze treningi są też dobrym sposobem na spalenie sporej ilości kalorii i zapewnieniu odpowiedniej dawki ruchu.

Lepsze wyniki w nauce

Badania potwierdzają, że dzieci regularnie uprawiające aktywność fizyczną osiąga lepsze wyniki w nauce, lepiej radzi sobie ze stresem, jest pewniejsza siebie oraz spokojniejsza dzięki możliwości "wyszalenia się" na treningach.

Dołącz do KRAVWAWA

Zajęcia Krav Maga dla Sekcji KIDS odbywają się raz w tygodniu

Grupa Kids (7-10 lat)

Grupa Kids Początkująca (7-10 lat) poniedziałki godz. 19.00-20:00

Grupa Kids Zaawansowana (7-10 lat) czwartki godz. 19.00-20:00

KRAVWAWA DOŁĄCZ DO NAS

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI​

TAK! Pierwszy trening jest BEZPŁATNY! Możesz przyjść, zobaczyć jak wyglądają nasze treningi Krav Maga i bez żadnych zobowiązań podjąć decyzję czy to jest to, czego szukasz.

Wystarczy się z nami skontaktować przez kliknięcie TUTAJ lub przechodząc do zakładki KONTAKT

Na pierwszy trening wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój na zmianę do ćwiczeń, butelkę wody, zmienne obuwie na płaskiej i niebrudzącej podeszwie oraz dobry humor  🙂

Zajęcia są skonstruowane tak, że bez problemu poradzi sobie niezależnie czy jest typem bardziej nieśmiałym, czy energicznym. Dodatkowo Twoje dziecko będzie miało mega frajdę oraz doświadczenie, którego nie uczą w szkołach.

Krav Maga uczy dyscypliny, a podczas zajęć przekazujemy właściwą postawę moralną oraz uczymy szacunku do samych siebie, ale i innych. Zajęcia te są idealnym sposobem na kształtowanie charakteru, jak również eliminację niepożądanych zachowań.

Oczywiście, że tak! Tempo i poziom naszych treningów są dla osób początkujących nie tylko z Krav Magą ale też początkujących z szeroko rozumianymi aktywnościami fizycznymi. Treningi zawierają elementy ogólnorozwojowe dzięki czemu Twoje dziecko poprawi swoją kondycje.

Tak, jest grupa zaawansowana. Przejście do tej grupy wiąże się ze spełnieniem pewnych wymagań zarówno kondycyjnych, jak i technicznych. Dla studentów, którzy osiągną odpowiedni poziom, jest możliwość przejścia do grupy zaawansowanej.

Shopping Cart